KOMPOZĪTMATERIĀLA MOTORA AIZSARGI

Mūsu pirmais un joprojām pieprasītākais produkts ir drošu, triecienizturīgu motora aizsargu (kartera aizsargi, transmisijas aizsargi) ražošana un uzstādīšana.  Mūsu KATALOGĀ varat izvēlēties motora aizsargus visām iespējamajām automobiļu markām. Ja nepieciešama nestandarta forma, biezums vai krāsa, aicinām to PASŪTĪT atbilstoši savām individuālajām vēlmēm.  Uzņēmuma pieredzējušie meistari pratīs apmierināt katru vajadzību, izgatavojot īpašu motora aizsargu vienā unikālā eksemplārā.

R.L.M. ražotais motora aizsargs:

  • Ir viegls un izturīgs, jo izgatavots ar modernākajām tehnoloģijām no labākajiem kompozītmateriāliem. 
  • Garantē dzinēja un tā agregātu aizsardzību pret jebkuriem triecieniem.
  • Nosargā motora nodalījumu no Latvijas ziemām raksturīgā sāls un mitruma.
  • Atšķirībā no metāla līdziniekiem, kompozītmateriāla aizsargs amortizē triecienus bez paliekošas deformācijas, kas vēlāk varētu novest pie dzinēja vai tā agregātu bojājumiem.

Motora aizsargu stiprina pie auto elementiem, kas ir slogojami – lonžeroniem, kā arī priekšējās un aizmugurējas sijas. Aizsarga stiprinājuma elementi vienlaicīgi kalpo arī kā drošinātāji. Saņemot spēcīgu dinamisku triecienu, kas pārsniedz lonžeronu izturību, aizsargs atvienojas un paliek uz šķēršļa, vienlaicīgi pasargājot no bojājumiem visu automašīnas apakšdaļu, kas turpina kustību pāri aizsargam. Pats aizsargs šādos gadījumos salūzt ļoti reti un parasti to var pievienot atpakaļ, izmantojot jaunus stiprināšanas elementus.

Atbilstība pasīvās aizsardzības prasībām

Stipra frontālā trieciena gadījumā aizsargs atvienojas un dod iespēju dzinējam bez lieka apgrūtinājuma nokļūt zem automašīnas salona. Tādejādi dzinēja aizsargs izpilda vēl vienu svarīgu uzdevumu – nodrošina pasīvās aizsardzības prasības atbilstoši EURO NCAP normām.

Demonstrācija